imz
04 دی 1401 - 22:48

توسعه کمربندی‌های شهر اردبیل نیاز به اعتبار ملی دارد

اردبیل-رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: توسعه کمربندی‌های شهر اردبیل با هدف کاهش ترافیک شهری ضروری است و نیاز به اعتبار ملی دارد.

بهروز اسکندرپور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه بسیاری از شهروندان برای طی مسیر طولانی و جلوگیری از برخورد با ترافیک از کمربندی تردد می‌کنند، اظهار کرد: توسعه کمربندی‌های شهر اردبیل با هدف کاهش ترافیک شهری ضروری است و نیاز به اعتبار ملی دارد.

وی بیان کرد: شهروندان از ترافیک شهری گلایه مند هستند و ترافیک به یک چالش اصلی در شهر اردبیل تبدیل شده است و بی‌شک اجرای کمربندی هم به دلیل تردد خودروهای سنگین و کاهش ترافیک مورد استقبال خواهد بود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل بیان کرد: مسائل و مشکلات زیادی در حوزه خدمات شهری، فضای سبز و هوشمندسازی داریم که برای رفع این مشکلات نیازمند حمایت‌های دولتی هستیم.

اسکندرپور با بیان اینکه توسعه فرودگاه به دلیل برند بودن اردبیل به شهر گردشگری باید مورد توجه جدی قرار بگیرد، گفت: با توجه به اینکه اردبیل در سال ۲۰۲۳ میزبان رویداد گردشگری کشورهای عضو اکو خواهد بود بنابراین با تخصیص قطره چکانی اعتبارات دولتی نمی‌توان در زمان تعیین شده پروژه‌های شهری را به اتمام رساند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 934027